Location : Home > C > C1206Y223K1RACTU
C1206Y223K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206Y223K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206Y223K1RACTU CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206 1233500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206Y223K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 22000pF 10 X7R L 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com