Location : Home > C > C1206X473J5RACTU
C1206X473J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206X473J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206X473J5RACTU CAP CER 0.047UF 50V 5 X7R 1206 611900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206X473J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47000pF 5 C0G 120 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com