Location : Home > C > C1206X224J1RACTU
C1206X224J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206X224J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206X224J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.22uF 5 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206X224J1RACTU CAP CER 0.22UF 100V 5 X7R 1206 1236200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206X224J1RACTU CAP CER 0.22UF 100V 5 X7R 1206 588200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206X224J1RACTU CAP CER 0.22UF 100V 5 X7R 1206 698200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.