Location : Home > C > C1206X154K1RACTU
C1206X154K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206X154K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206X154K1RACTU CAP CER 0.15UF 100V 10 X7R 1206 799100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206X154K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.15uF 10 X7R Le 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C1206X154K1RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C1206X154K1RACTU CAP CER 0.15UF 100V 10 X7R 1206 1425400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
44516-0720 Switches Accessories REDUCING RING FOR 30MM HOLE