Location : Home > C > C1206X105M3RACTU
C1206X105M3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206X105M3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206X105M3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1uF 20 X7R Learn 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206X105M3RACTU CAP CER 1UF 25V 20 X7R 1206 1312000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1206X105M3RACTU IN STOCK 35565 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
C1206X105M3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1uF 20 X7R Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd