Location : Home > C > C1206X103KARACTU
C1206X103KARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206X103KARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206X103KARACTU CAP CER 10000PF 250V X7R 1206 1011000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206X103KARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 10000pF 10 X7R L 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206X103KARACTU CAP CER 10000PF 250V X7R 1206 1011000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206X103KARACTU CAP CER 10000PF 250V X7R 1206 905800 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1206X103KARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 10000pF 10 X7R L 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd