Location : Home > C > C1206X102K2RACTU
C1206X102K2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206X102K2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206X102K2RACTU CAP CER 1000PF 200V 10 X7R 1206 1538200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206X102K2RACTU CAP CER 1000PF 200V 10 X7R 1206 890200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206X102K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1000pF 10 C0G 12 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com