Location : Home > C > C1206V683KCRACTU
C1206V683KCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206V683KCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206V683KCRACTU CAP CER 0.068UF 500V X7R 1206 710200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206V683KCRACTU CAP CER 0.068UF 500V X7R 1206 1235200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206V683KCRACTU CAP CER 0.068UF 500V X7R 1206 1235200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1206V683KCRACTU CAP CER 0.068UF 500V X7R 1206 710200 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206V683KCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 68000pF 10 X7R L 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com