Location : Home > C > C1206S473K5RACTU
C1206S473K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206S473K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206S473K5RACTU CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 1206 1325800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206S473K5RACTU CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 1206 677800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206S473K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47000pF 10 X7R Le 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com