Location : Home > C > C1206S104M5RACTU
C1206S104M5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206S104M5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206S104M5RACTU CAP CER 0.1UF 50V 20 X7R 1206 1412400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206S104M5RACTU CAP CER 0.1UF 50V 20 X7R 1206 783400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206S104M5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.1uF 20 X7R Lear 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com