Location : Home > C > C1206C825K8PACTU
C1206C825K8PACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C825K8PACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C825K8PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 8.2uF 10 X5R Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C825K8PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 8.2uF 10 X5R Lear 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206C825K8PACTU CAP CER 8.2UF 10V 10 X5R 1206 1535000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1206C825K8PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 8.2uF 10 X5R Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C825K8PACTU CAP CER 8.2UF 10V 10 X5R 1206 1535000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com