Location : Home > C > C1206C750G5GACTU
C1206C750G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C750G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C750G5GACTU CAP CER 75PF 50V 2 NP0 1206 891700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C750G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 75pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1206C750G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 75pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd