Location : Home > C > C1206C685M8RACTU
C1206C685M8RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C685M8RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C685M8RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 6.8uF X7R 20 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C685M8RACTU standard package with RoHS 45600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C685M8RACTU CAP CER 6.8UF 10V 20 X7R 1206 1501800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C685M8RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 6.8uF X7R 20 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com