Location : Home > C > C1206C684K5RALTU
C1206C684K5RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C684K5RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C684K5RALTU standard package with RoHS 45980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C684K5RALTU CAP CER 0.68UF 50V 10 X7R 1206 1538300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C684K5RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.68uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com