Location : Home > C > C1206C682J1GACTU
C1206C682J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C682J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C682J1GACTU CAP CER 6800PF 100V 5 NP0 1206 790400 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C682J1GACTU CAP CER 6800PF 100V 5 NP0 1206 685200 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1206C682J1GACTU CAP CER 6800PF 100V 5 NP0 1206 1340400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E3Z-T61K 5M IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E3Z-T61K 5M NEW 87650 2016+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
E3Z-T61K 5M NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100129 Weidmuller 147850 2016+ CONN PLUG FEMALE 4POS PCB Unitronix Electronics Limited
100129 Weidmuller 278310 2016+ CONN PLUG FEMALE 4POS PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com