Location : Home > C > C1206C564K8RALTU
C1206C564K8RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C564K8RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C564K8RALTU CAP CER 0.56UF 10V 10 X7R 1206 590100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C564K8RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.56uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd