Location : Home > C > C1206C563M5UACTU
C1206C563M5UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C563M5UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C563M5UACTU CAP CER 0.056UF 50V 20 Z5U 1206 1224600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C563M5UACTU RoHS Compliant 39716 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C1206C563M5UACTU standard package with RoHS 45420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C563M5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 56000pF Z5U 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com