Location : Home > C > C1206C475M4PACTU
C1206C475M4PACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C475M4PACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C475M4PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 4.7uF X5R 20 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C475M4PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 4.7uF X5R 20 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1206C475M4PACTU standard package with RoHS 45790 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1206C475M4PACTU CAP CER 4.7UF 16V 20 X5R 1206 1330900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com