Location : Home > C > C1206C474K5RACAUTO
C1206C474K5RACAUTO
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C474K5RACAUTO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C474K5RACAUTO CAP CER 0.47UF 50V 10 X7R 1206 702800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C474K5RACAUTO Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47uF 50V 10 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C474K5RACAUTO CAP CER 0.47UF 50V 10 X7R 1206 702800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C474K5RACAUTO CAP CER 0.47UF 50V 10 X7R 1206 597600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1206C474K5RACAUTO Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47uF 50V 10 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd