Location : Home > C > C1206C472J5GACTU
C1206C472J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C472J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C472J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 4700pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C472J5GACTU CAP CER 4700PF 50V 5 NP0 1206 777700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C472J5GACTU standard package with RoHS 45350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.