Location : Home > C > C1206C470K2GACTU
C1206C470K2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C470K2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C470K2GACTU standard package with RoHS 45830 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C470K2GACTU CAP CER 47PF 200V 10 NP0 1206 1337200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C470K2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 47pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com