Location : Home > C > C1206C393M1UACTU
C1206C393M1UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C393M1UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C393M1UACTU standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C393M1UACTU CAP CER 0.039UF 100V Z5U 1206 1347400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C393M1UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 39000pF Z5U 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com