Location : Home > C > C1206C392KCRACTU
C1206C392KCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C392KCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C392KCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 3900pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1206C392KCRACTU standard package with RoHS 45680 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1206C392KCRACTU CAP CER 3900PF 500V 10 X7R 1206 1531100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com