Location : Home > C > C1206C392K3GACTU
C1206C392K3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C392K3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C392K3GACTU CAP CER 3900PF 25V 10 NP0 1206 1513100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
30 INCH-G-4V Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1.08 PSI (7.48 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.8mm) Tube 0.25 V ~ 4.25 V 4-SIP Module