Location : Home > C > C1206C332KDRACTU
C1206C332KDRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C332KDRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C332KDRACTU CAP CER 3300PF 1KV 10 X7R 1206 689600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C332KDRACTU CAP CER 3300PF 1KV 10 X7R 1206 794800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C332KDRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300pF 1000V 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C332KDRACTU CAP CER 3300PF 1KV 10 X7R 1206 794800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C332KDRACTU CAP CER 3300PF 1KV 10 X7R 1206 689600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited