Location : Home > C > C1206C275M9RACTU
C1206C275M9RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C275M9RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C275M9RACTU CAP CER 2.7UF 6.3V 20 X7R 1206 778200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C275M9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 2.7uF X7R 20 Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1206C275M9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 2.7uF X7R 20 Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd