Location : Home > C > C1206C272KBRACTU
C1206C272KBRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C272KBRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C272KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 2700pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C272KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 2700pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C272KBRACTU CAP CER 2700PF 630V 10 X7R 1206 1320000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C272KBRACTU CAP CER 2700PF 630V 10 X7R 1206 685000 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206C272KBRACTU CAP CER 2700PF 630V 10 X7R 1206 795000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.