Location : Home > C > C1206C272G1GACTU
C1206C272G1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C272G1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C272G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2700pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C272G1GACTU SMD 77590 KETMET/AVX/VISHAY 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1206C272G1GACTU CAP CER 2700PF 100V 2 NP0 1206 1302500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1206C272G1GACTU CAP CER 2700PF 100V 2 NP0 1206 580300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C272G1GACTU CAP CER 2700PF 100V 2 NP0 1206 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited