Location : Home > C > C1206C241J1GACTU
C1206C241J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C241J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C241J1GACTU standard package with RoHS 45830 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C241J1GACTU CAP CER 240PF 100V 5 NP0 1206 1239200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C241J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 240pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com