Location : Home > C > C1206C226Z9VACTU
C1206C226Z9VACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C226Z9VACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C226Z9VACTU CAP CER 22UF 6.3V Y5V 1206 908200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C226Z9VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 22uF Y5V -20+80 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C226Z9VACTU 15+ 540 KEMET 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
C1206C226Z9VACTU standard package with RoHS 45540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1206C226Z9VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 22uF Y5V -20+80 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com