Location : Home > C > C1206C224Z5UACTU
C1206C224Z5UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C224Z5UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C224Z5UACTU standard package with RoHS 45270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C224Z5UACTU CAP CER 0.22UF 50V Z5U 1206 1353000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C224Z5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.22uF Z5U -20+80 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com