Location : Home > C > C1206C222J1RACTU
C1206C222J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C222J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C222J1RACTU CAP CER 2200PF 100V 5 X7R 1206 1431200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C222J1RACTU CAP CER 2200PF 100V 5 X7R 1206 783200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206C222J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200pF X7R 5 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206C222J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com