Location : Home > C > C1206C220G1GACTU
C1206C220G1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C220G1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C220G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 22pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C220G1GACTU CAP CER 22PF 100V 2 NP0 1206 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1206C220G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 22pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1206C220G1GACTU standard package with RoHS 45690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C220G1GACTU CAP CER 22PF 100V 2 NP0 1206 1231500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com