Location : Home > C > C1206C200G1GACTU
C1206C200G1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C200G1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C200G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 20pF C0G 2 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206C200G1GACTU CAP CER 20PF 100V 2 NP0 1206 1425900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited