Location : Home > C > C1206C154J1RACTU
C1206C154J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C154J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C154J1RACTU CAP CER 0.15UF 100V 5 X7R 1206 992400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C154J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.15uF 100V 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C154J1RACTU CAP CER 0.15UF 100V 5 X7R 1206 992400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C154J1RACTU CAP CER 0.15UF 100V 5 X7R 1206 887200 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited