Location : Home > C > C1206C153JARACTU
C1206C153JARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C153JARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C153JARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.015uF 5 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C153JARACTU CAP CER 0.015UF 250V 5 X7R 1206 1425400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C153JARACTU CAP CER 0.015UF 250V 5 X7R 1206 780000 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206C153JARACTU CAP CER 0.015UF 250V 5 X7R 1206 799100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C153JARACTU CAP CER 0.015UF 250V 5 X7R 1206 1425400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1206C153JARACTU CAP CER 0.015UF 250V 5 X7R 1206 799100 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.