Location : Home > C > C1206C122G5GACTU
C1206C122G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C122G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C122G5GACTU CAP CER 1200PF 50V 2 NP0 1206 1518400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1206C122G5GACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C1206C122G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1200pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C122G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1200pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com