Location : Home > C > C1206C102K5RALTU
C1206C102K5RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C102K5RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C102K5RALTU CAP CER 1000PF 50V 10 X7R 1206 1547600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C102K5RALTU CAP CER 1000PF 50V 10 X7R 1206 887600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206C102K5RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 10 X7R 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206C102K5RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com