Location : Home > C > C1206C102J2GALTU
C1206C102J2GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C102J2GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C102J2GALTU CAP CER 1000PF 200V 5 NP0 1206 808500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C102J2GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1000pF 5 C0G 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C1206C102J2GALTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C1206C102J2GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1000pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com