Location : Home > C > C1206C102F1GALTU
C1206C102F1GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C102F1GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C102F1GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1000pF C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C102F1GALTU CAP CER 1000PF 100V 1 NP0 1206 904900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C102F1GALTU CAP CER 1000PF 100V 1 NP0 1206 1540200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C102F1GALTU CAP CER 1000PF 100V 1 NP0 1206 1540200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited