Location : Home > C > C1206C101K3GACTU
C1206C101K3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C101K3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C101K3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 100pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C101K3GACTU CAP CER 100PF 25V 10 NP0 1206 1332800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C101K3GACTU CAP CER 100PF 25V 10 NP0 1206 599100 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com