Location : Home > C > C1206C101J2GACTU
C1206C101J2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C101J2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C101J2GACTU CAP CER 100PF 200V 5 NP0 1206 581200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C101J2GACTU standard package with RoHS 45910 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C101J2GACTU CAP CER 100PF 200V 5 NP0 1206 686400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C101J2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 100pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd