Location : Home > C > C1005SL1A272J
C1005SL1A272J
Share on FacebookShare on Facebook
C1005SL1A272J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1005SL1A272J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 2700pF 10volts SL 5 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1005SL1A272J CAP CER 2700PF 10V 5 SL 0402 712500 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.