Location : Home > C > C0805Y471K1RACTU
C0805Y471K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805Y471K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805Y471K1RACTU standard package with RoHS 45870 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805Y471K1RACTU CAP CER 470PF 100V 10 X7R 0805 1544600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805Y471K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 470pF 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com