Location : Home > C > C0805Y222K5RACTU
C0805Y222K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805Y222K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805Y222K5RACTU standard package with RoHS 45950 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805Y222K5RACTU CAP CER 2200PF 50V 10 X7R 0805 1251200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805Y222K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2200pF 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com