Location : Home > C > C0805X683K5RACTU
C0805X683K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X683K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X683K5RACTU standard package with RoHS 45940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805X683K5RACTU CAP CER 0.068UF 50V 10 X7R 0805 1448700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-B-5AS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Static Dissipative (SD) Gold 0.050" (1.27mm) 5' (1.52m)