Location : Home > C > C0805X472J1RACTU
C0805X472J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X472J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X472J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 4700pF 5 C0G 080 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0805X472J1RACTU CAP CER 4700PF 100V 5 X7R 0805 701200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805X472J1RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805X472J1RACTU CAP CER 4700PF 100V 5 X7R 0805 591200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805X472J1RACTU CAP CER 4700PF 100V 5 X7R 0805 1226200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com