Location : Home > C > C0805X333K2RACTU
C0805X333K2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X333K2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X333K2RACTU CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805 687200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805X333K2RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805X333K2RACTU CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805 577200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805X333K2RACTU CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805 1206200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805X333K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 33000pF 10 C0G 0 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com