Location : Home > C > C0805X224K4RACTU
C0805X224K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X224K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X224K4RACTU standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805X224K4RACTU CAP CER 0.22UF 16V 10 X7R 0805 1359600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-A-10AS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed Static Dissipative (SD) Silver 0.025" (0.63mm) 10' (3.048m)