Location : Home > C > C0805X221J1GACTU
C0805X221J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X221J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X221J1GACTU CAP CER 220PF 100V 5 NP0 0805 795200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805X221J1GACTU CAP CER 220PF 100V 5 NP0 0805 1333200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805X221J1GACTU CAP CER 220PF 100V 5 NP0 0805 685200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805X221J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 220pF 5 C0G Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd